СКАЙ

Працюємо на українському ринку з 1998 року. Від невеликої майстерні до сучасної меблевої фабрики був накопичений величезний досвід.

В даний час ми раді вітати в наших фірмових мережах магазинів. Також ми відкриті для роботи з торговцями меблями. Наші меблі продаються в Україні та на інших ринках, таких як Азія та Європа.

Виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП та МДФ, наші меблі виготовляються на обладнанні HOMAG Group AG (Німеччина), BURKLE (Німеччина), FRIZ (Німеччина), BRAND (Німеччина), WEEKE (Німеччина), FELDER (Австрія), LEIF & LORENZ (Данія), SCM RENZO BORGONOVO (Італія), BARBERAN (Іспанія).

Також ми відкриті для виготовлення наших предметів за індивідуальними розмірами.

Вся випущена продукція має гарантію згідно ГОСТам України. ТУ У 36.1-34442700-001:2011.

Наш салон являється офіційним представником таких потужних украінських фабрик як “СКАЙ”; “МироМарк”; “RONEL”. Фабрики є переможцями числених національних та міжнародних галузевих конкурсів та виставок. У нашому асортименті Ви знайдете вироби для комфортного облаштування Вашої домівки: передпокої, вітальні, спальні, мякі ліжка, гардероби, шафи-купе, колекціі дзеркал. Меблі українських виробників вишукані, надійні, функціональні, стильні, ергономічні та максимально зручні. Головною метою для нас завжди залишається – задоволений покупець.

(068) 171 13 03

skay_vinn@ukr.net

Меню