RONEL

Меблева компанія «Ronel» – український виробник, який виготовляє якісні меблі для спальні з масиву деревини та натурального шпону. Компанія заснована у 2016 році та постійно розвивається.
Наша мета – задоволений клієнт, який рекомендує “RONEL” для своїх друзів та повертається до нас знов і знов.
У нас Ви знайдете вироби для комфортного облаштування спальної зони та формування в ній красивого та естетичного вигляду. Ми пропонуємо оригінальні композиції для створення різноманітних дизайнерських рішень.
Для усіх наших моделей ми використовуємо творчий підхід до проектування, сучасні технології виготовлення та лише якісні матеріали.
Наші меблі вишукані, надійні, функціональні, стильні, ергономічні та максимально зручні.

Наш салон являється офіційним представником таких потужних украінських фабрик як “СКАЙ”; “МироМарк”; “RONEL”. Фабрики є переможцями числених національних та міжнародних галузевих конкурсів та виставок. У нашому асортименті Ви знайдете вироби для комфортного облаштування Вашої домівки: передпокої, вітальні, спальні, мякі ліжка, гардероби, шафи-купе, колекціі дзеркал. Меблі українських виробників вишукані, надійні, функціональні, стильні, ергономічні та максимально зручні. Головною метою для нас завжди залишається – задоволений покупець.

(068) 171 13 03

skay_vinn@ukr.net

Меню